Tutkum Sohbet

Aşk Ve Sabır

Aşkın sabrı
Yardılış geregi insanları yaradan full donanımlı en üstün bir şekilde yaratmış şüphesizki o herseyin sahibi ve herseyin yaratıcısıdır hamd olsun. bir çok duygulrı bahşetmis ve sınavla dolu yalan dünyaya insan olarak göndermistir o kadar, şanslıyızki insan olmakla bunu dünyadaki tüm dillerle anlatsak az gelir.

Aşk ve sabır

ilahı aşk aileye ask dosta aşk ve eşine sevgiline aşk ve çocuklarını ask sevmek sevilmek herseyden onemli bı histir hissedebiliyorsanz dedigim gibi aile sevgisi anne baba kardeş çok güzel bir bagdır.
ilahı aşk zaten ulaşılması gereken en güzel aşktır allahım bunu her insanogluna versin icine düşürsün…

Peki ya sabır…

Birde eş sevgili, hayat arkadsına duyulan sadakatla baglı sevgıler kimi cok sever sevilmez kimi sevildigini sanar kimide gerçekten yaşar.
karşılıklı bir şekilde o aşkı damarlarında işler büyütür ve çok güçlü bir hale getirir sanırım en güzelide budur degil mi sevgili okurlarımız..

Sevgide sabrın önemi çok büyüktür herşey, sabırla olur iki insanın biribirini daha iyi tanımasının en mantıklı yoludur bu işlem tabiki zamanla olucaktır zaman sabırla geçer. Malum bilirsiniz insan zamanla olgunlaşır zamanla sabır etmesini ögrenir.
AŞK SABIRI SEVER‘ sabırla sevdiginin ızdırabını acısını kederini çeken insanların aşka bakışı daha farklıdır bunu bu şekilde yaşayanlar elbet her zaman kazanırlar.

Konuyu dahada acacak olursak derine inersek öyle aşklar sevdalar yaşanıyor ki eminim hepimizin etrafında vardır ama gönül düşerse gercekten,

Severseniz kör olurcasına yasar hic bir seyi gözümüz göremez sanki hersey oymus gibi yaşar yaşar yaşarız…

Yorumlar (5 Yorum)

  […] Tanışma sohbet odalarımız her zaman hizmetinizdedir. Burada, beğendiğiniz herhangi biriyle rahat bir sohbet yapabilirsiniz ve kim bilir, belki de kaderinizi burada bulabilirsiniz.  […]

  […] Odalarda her zaman kullanıcıların farklı ve ilginç yorumları vardı.Örneğin, nostaljik bir oda, ” Kayıp” adlı bir odaya sahip olmak isteyen birçok kullanıcının isteği üzerine oluşturuldu.Hava da sevgiler odanın yanı sıra bununla yaratılmış olacak. Biz yapmak içinde bir öncelik şiir odada 2 aşk adı tartışırken yaparken (odaya 1 oda 2) bazı yarar, örneğin, tartışılan konuların çeşitliliğini çeken benim olduğu numaralandırma yerine her oda için farklı bir başlık koyun Dahası, isimler rakamlardan daha dikkatli. […]

  gönül düşerse gercekten severseniz kör olurcasına yasar hic bir seyi gözümüz göremez sanki hersey oymus gibi
  yaşar yaşar yaşarız…

  AŞK SABIRI SEVER sabırla sevdiginin ızdırabını acısını kederini çeken insanların aşka bakışı daha farklıdır bunu bu şekilde yaşayanlar elbet her zaman kazanırlar.

  […] Aslına bakılırsa bu gibi ortamlar bir nevi azda olsa o anki konuşmak istedigimiz konu neyse dışa vurmamız yani sohbet etmemizdir. Derdimiz, kederimiz belkide mutlulugumuzu İÇİMİZDEKİ duyguları aktarmaktır. Anlık bişeydir belkide veya tam tersi konuştugumuz kişi süreklilik kazanır neden olmasın degilmi kim istemez bu şekilde bir arkadaş bir dost kim bilir veya sevgiliyi Medeni durumunuz; evli olabilirsiniz bekar olabilirsiniz veya eşinizden ayrılmış olabilirsiniz kişiden kişiye elbet degişir bu gibi sosyal siteler. […]

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Sizde Android ve PlayStore Uygulaması İndirmenize Gerek Kalmadan Direk Mobil Sohbet Ağından Sohbet Odalarına Bağlanabilirsiniz!

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden