Tutkum Sohbet

Gerçek Arkadaşlık

İnternet çağında yaşadığımız için şanslıyız. Gerçek Arkadaşlık ya da buluşma için yeni insanlarla tanışmak artık hiç olmadığı kadar kolay. Ancak bugün temel kavramlara geri döneceğiz: yeni insanlarla gerçek hayatta nasıl tanışılır.

Potansiyel arkadaşlarını sizinle bir şeyler yapmaya davet et

Zaten kısaca tanıdığınız bir kişi , doğal olarak, bir yabancıdan ziyade, iletişim kurması daha kolaydır. İş yerinde ya da okulda hoş, arkadaşça ve ilginç görünen biri var mı? Onu sizinle bir şeyler yapmaya davet edin. Aynı müziği seviyorsanız konsere gidebilirsiniz. Ya da belki ikiniz de böreği seviyorsunuz? Belki birlikte yeni kahve mekanını denemek eğlenceli bir aktivite olabilir.

Bir spor salonuna katılın

Ağırlık kaldırmayı seviyor veya daha çok yoga uzmanı iseniz, bir spor salonuna katılmak yeni insanlarla tanışmak için mükemmel bir yoldur. Bu şekilde, ortak en az bir şeyin olduğundan emin olursunuz ve bu iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Ve hey, vücudunuz aynı anda ondan iyi bir egzersiz alır!

Seyahat

Seyahat etmek, çoğumuzu yeni ilişkilere daha açık hale getirir. Sadece toplam çiftlere gitmediğinizden emin olun, romantik seyahatlerde insanlar genellikle yalnız kalmak isterler.

Yeni Bir Hobi Al

Elbette, bu insanlarla tanışmanın klasik bir yoludur. Yine de işe yarayabilir! Dans dersinekaydolun , yerel satranç klübüne katılın ya da şarkı söylemeyi seviyorsanız bir koroya katılın . Veya bir yemek kursu alın , en kötü durumda pişirme becerileriniz artar. En iyi durumda yeni arkadaşlarla tanışmak.

Her Davetiyeyi Kabul Et

Evet de! Biliyorum, sen yorgunsun ve işten doğruca eve gitmek istiyorsun. Ama birileri sizden onlara katılmanızı isterse, onunla gidin ve nereye gittiğini görün.

Arkadaşınızın Arkadaşının Arkadaşı…

Bu belki de yeni insanlarla tanışmanın en kolay yoludur, ancak zaten en az bir arkadaşınızın olmasını gerektirir. Biraz utangaç hissediyorsanız, bir yabancıya yaklaşmakta olan bir arkadaşıyla bir arkadaşınızla konuşmak çok daha kolaydır.

Bir köpek yavrusu al

Köpeğinizi parkta yürüyüşe çıkarırken diğer köpek sahipleriyle tanışmanız ve bir bonus olarak çok fazla egzersiz yapmanız büyük bir ihtimal.

Aile sayesinde

Belki de aynı yaşta olan bir kuzeniniz var ya da büyükannenizin harika bir komşusu var? Her iki durumda da, sizi çevreleyen olanaklara gözlerinizi açmaya çalışın. Karşılaştığınız herkesi potansiyel bir arkadaş olarak düşünün.

Parti düzenleyin

İnsanları davet et ve herkesten en az iki arkadaş getirmesini isteyin. Davet edebileceğiniz kimsenin olmadığını düşünüyorsanız, iş arkadaşlarınıza veya okuldaki insanlara sorun.

İnternet aracılığıyla

Bu gerçek hayat değil, tartışabilirsin. Tabii ki haklısınız, ancak çevrimiçi biriyle sohbet etmek gerçek hayattaki bir toplantıya yol açabilir. İnsanlar sohbet forumlarını ve sosyal medyayı sosyalleşmek için ziyaret ederler, böylece birileri de gerçek hayatta arkadaş edinmek ister. 

Bu kadar! Git yeni arkadaşlar edin. Ayrıca, zaten sahip olduğun arkadaşlarınla ​​da ilgilen.

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Sizde Android ve PlayStore Uygulaması İndirmenize Gerek Kalmadan Direk Mobil Sohbet Ağından Sohbet Odalarına Bağlanabilirsiniz!

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden