Tutkum Sohbet

GÜVENMEK İÇİN TANIMAK ŞARTMIDIR


İNSANLAR tanımadıgı yüzünü görmedigi kişilere daha rahat konuşur ve daha rahat ifade ederler gereken  konu neyse. Bu dedigim konuşmalar genellikle sosyal medya üzerinden ve chat sohbet platformlarında daha yogundur.Bu sebeple çok büyük ilgi görmektedir bu tarzdaki platformlar.

Aslına bakılırsa bu gibi ortamlar bir nevi azda olsa o anki konuşmak istedigimiz konu neyse dışa vurmamız yani sohbet etmemizdir. Derdimiz, kederimiz belkide mutlulugumuzu İÇİMİZDEKİ duyguları aktarmaktır. Anlık bişeydir belkide veya tam tersi konuştugumuz kişi süreklilik kazanır neden olmasın degilmi kim istemez bu şekilde bir arkadaş bir dost kim bilir veya sevgiliyi Medeni durumunuz; evli olabilirsiniz bekar olabilirsiniz veya eşinizden ayrılmış olabilirsiniz kişiden kişiye elbet degişir bu gibi sosyal siteler.


Amaç sadece kafa dagıtmak stres atmak degilmidir.belkide o an yanlız hissettiniz kendinizi. etrafınızda kimseler olmayabilir veya güvenmiyorsunuzdur düşünsenize uzaklarda bir yerde sizi dinleyen dert ortagı olmaya calışan birleri var hiç bir çıkarı olmadan sorgusuz sualsiz sadece siz oldgunuz için… bu örenkler çogaltılabilir tartışmaya açık konulardır dedigim gibi amaç sohbet ise pekte bir kötü yanı yoktur.


Herşey güvenden geçer ”GÜVEN” çok önemli bir kavramdır güncel hayatımızda bilirsiniz bütün herşey güvenle olur.kazanmak cok zor kaybetmekse anlıktır.buda zamanla konustugunuz kişinin statüsüne bakar (sevgili,dost vb)buna en iyi siz karar verirsiniz güven konusunda ona göre hayatınıza alırsınız ona göre deger verirsiniz.

Yorumlar (3 Yorum)

    […] Sevgide sabrın önemi çok büyüktür herşey, sabırla olur iki insanın biribirini daha iyi tanımasının en mantıklı yoludur bu işlem tabiki zamanla olucaktır zaman sabırla geçer. Malum bilirsiniz insan zamanla olgunlaşır zamanla sabır etmesini ögrenir. ‘AŞK SABIRI SEVER‘ sabırla sevdiginin ızdırabını acısını kederini çeken insanların aşka bakışı daha farklıdır bunu bu şekilde yaşayanlar elbet her zaman kazanırlar. […]

    […] Yeni insanlarla tanışmak için ücretsiz tanışma sitelerinden daha iyi ne olabilir? Gerçek hayatta, karşıt cinsiyetten büyüleyici bir yabancıyla konuşmak gerçekten stresli olabilir ve bunun kötü bir fikir olduğunu düşünebilirsiniz. Öte yandan, sohbet odamız tüm zamanınızı olumlu bir şekilde geçirebileceğiniz stressiz bir alandır. […]

    […] Çevrimiçi sohbet odaları’nda yeni olmak birçok kişi için zor olabilir. İnternetin teknoloji dünyasına fazla aşina olmayabilir. Ya da belki tanıdık, ama nereye bakacağınızı ya da süreci nasıl başlatacağınızı bilmiyor. Size nasıl ve neyin baştan çıkaracağı konusunda genel bir anlayışa ve bilgiye sahip olmak, harika bir başlangıçtır. Doğru yönde size rehberlik edecektir. Bir sohbet odasının ne için kullanıldığını bilmek, özellikleri, fiyatlandırma seçenekleri ve bir kez girdikten sonra “yapılacaklar”, tüm süreci ezici bir işin altında bırakıyor. […]

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Sizde Android ve PlayStore Uygulaması İndirmenize Gerek Kalmadan Direk Mobil Sohbet Ağından Sohbet Odalarına Bağlanabilirsiniz!

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden