Tutkum Sohbet

Romantik Sohbet

Romantik sohbet odalarını dolaşarak çok sayıda kelime ile karşılaşırsınız. Bir romantik sohbet sitesinde farklı konularda farklı sohbet odaları bulunmaktadır. Ancak belki kavgalar haricinde sitede “aşk ve sevgi ” kelimesiyle karşılaşmadınız demektir. Bu yazıda bu konu hakkında konuşmak istiyoruz.

 
Bir odaya (aşk ) ad verme fikri , sanal dünyayı olabildiğince gerçek yapma isteği ile başladı. Oda hakkında konuşurken, belli bir sayıda kişinin katılıp birbirleriyle sohbet edebileceği bir oda. Burada artık fiziki bir sınır yoktur ve gerçek dünyadaki bir odanın içindeki insanlar, ülkenin bir köşesi veya dünya dünyanın bir noktası bile olabilir.

Şimdi odayı terk ettiğimizde, Gövde olarak adlandırılan koridora gireceğiz. Çünkü odaların girişinde önce Hall’ın adı geçti. Odalar yetiştirildikten (altıdan fazla) sonra sevgi yaratıldı ve her aşk ‘ın (sevgi ) birkaç oda içeren bir adı var. 
Ve koleksiyonun bütün adı hazinelerin sanal yerleşimine dönüştü. 

Odalarda her zaman kullanıcıların farklı ve ilginç yorumları vardı.Örneğin, nostaljik bir oda, ” Kayıp” adlı bir odaya sahip olmak isteyen birçok kullanıcının isteği üzerine oluşturuldu.Hava da sevgiler odanın yanı sıra bununla yaratılmış olacak. Biz yapmak içinde bir öncelik şiir odada 2 aşk adı tartışırken yaparken (odaya 1 oda 2) bazı yarar, örneğin, tartışılan konuların çeşitliliğini çeken benim olduğu numaralandırma yerine her oda için farklı bir başlık koyun Dahası, isimler rakamlardan daha dikkatli.

 
Fakat arkadaşların zihinlerine böyle bir sorun olmadan kadın için bir yer bulabileceğimiz bir çözüm varsa, bunu memnuniyetle karşılayacağız.
Türkçe dili için kullanıcı tarafından sipariş edilen yeni bir oda oluşturuldu. Bu odada, Türkçe dili ücretsizdir ve türkçe dil kullanıcılarının varlığı ve etkinliği için bir yer olabilir.

Geçici yöneticiler türkçe sohbet’i biliyor ve odanın içeriğini izliyorlar. Başka dillerde oda isteyebilirlerse veya bir dizi kullanıcı işbirliği yapıyorsa, aylık aboneliklerini paylaşmak için kendi odalarını oluşturabilirler. 


Blogda yeni bir anket yayınladık. İki Online iletişim salonu daha var (Mobil Sohbet  ve metin sohbet)) Kullanıcı kullanım alanındaki temsilcimiz olan tpp kullanıcısının emri ve yönetimine yönelik olarak merkezdeki sevgi odasını yeni bir konuyla yeni bir odaya çevirmeye karar verdik. Bu sohbet te , bu yeni oda için en sevdiğiniz konuyu bize söyleyebilirsiniz. En yüksek puanı olan sohbet merkezi romantik sohbet yeni bir oda olarak eklenir. yorum ekle , odaların sağ alt sütununda yer almaktadır. 
İlginiz için teşekkürler!

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Mobil Sohbet

Sizde Android ve PlayStore Uygulaması İndirmenize Gerek Kalmadan Direk Mobil Sohbet Ağından Sohbet Odalarına Bağlanabilirsiniz!

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden